fbpx

Savanoriauk Akviloje

Būk bendruomenės dalis – prisijunk prie savanorių

AKVILOS SAVANORIAI – tai neatsiejama bendruomenės dalis, be kurios neįsivaizduojame savo kasdienybės. Būk AKVILOS bendruomenės dalimi – prisijunk prie savanorių komandos! Pas mus yra laukiami visi – įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žmonės. Kartu kurkime tokią bendruomenę, kurioje gera dirbti, bendrauti, švęsti ir visada būti laukiamam sugrįžtant! Tavo savanorystė gali būti trumpalaikė -3-6 mėn. arba ilgalaikė – 1-eri metai ar daugiau.

Kodėl verta prisijungti?

• Susipažinsi su Lietuvoje analogų neturinčia CAMPHILL bendruomene, kuri turi tvirtas vertybes ir 80 metų patirtį visame pasaulyje;
• Susirasi draugų ir bendraminčių, kuriems kaip ir Tau svarbios tos pačios vertybės;
• Dalyvausi mokymuose, augsi, kaip asmenybė tarp profesionalų;
• Savo energija ir idėjomis pasidalinsi su laukiančiais ir norinčiais;
• Turiningai bei prasmingai praleisi laisvalaikį.

Ką veikia AKVILOS savanoris?

Ką veikia AKVILOS savanoris?

Dienos ritmas

asistavimas veiklose

  1. Veikla įstaigoje nuo 9 iki 17 val. sutartomis valandomis, pasirenkant laiką ir trukmę.
  2. 9-10 val. Namiškių pasitikimas, pagalba nusirengiant lauko rūbus, persiaunant avalynę, nusiplaunant rankas;
  3. 10-16 val. Asistavimas namiškiams dirbtuvėse bei kitose veiklose : dalyvavimas ryto rate; iki pietų – veikla pasirinktose dirbtuvėse; pagalba namiškiui kartu pietaujant; po pietų – pasirinktose dirbtuvėse;
  4. 16 val. – 18 val. Užimtumo organizavimas ketvirtadieniais bendradarbių susirinkimo metu;
  5. 16 – 17 val. Namiškių užimtumas laukiant tėvų: stalo, judrieji ar lauko žaidimai, pokalbiai, pagalba apsirengiant bei apsiaunant.

Savanoriavimo sritys

pasirink kas patinka

AKVILOS savanoris padeda sutartuose trumpalaikiuose darbuose arba įsitraukia į 4 skirtingas veiklas: virtuvės, rankdarbių, ūkio-lauko ir popieriaus dirbtuvėse.

Profesinis savanoris – tai savanoris, kuris turi kompetencijų ar yra įgijęs tam tikrą specialybę, sukaupęs patirties, padeda organizacijai išspręsti su jų kompetencijomis susijusias problemas pritaikydami savo sukauptas žinias ir patirtį: filmuoja ar fotografuoja renginius, atsakingas už Maisto banko dirbtuvės ir dokumentaciją, pritraukia pinigų idėjoms įgyvendinti ir pan.

Mes tikimės

bendradarbiavimas

Tikimės, kad mūsų savanoris bus bendraujantis, empatiškas, atviras, savarankiškas, žingeidus bei norintis dalintis savo patirtimi. Laukiame visų, kuriems:
• smalsu susipažinti su Lietuvoje naujai įgyvendinamu metodu – socialine terapija;
• norisi praplėsti ar pagilinti žinias socialinio darbo plotmėje;
• priimtini rankų darbo užsiėmimai reikalaujantys kruopštumo, atidumo, smulkmeniškumo, kantrumo;
• patinka bendrauti įvairiomis temomis arba būti geru išklausytoju ;
• jaučia prasmę su kitais dalintis savo profesinėmis žiniomis bei patirtimi;

 

SAVANORYSTĖ KEIČIA PASAULĮ

SAVANORIŠKA TARNYBA

JAUNIMO SAVANORIŠKA TARNYBA

Mes esame akredituoti priimti savanorius pagal Savanoriškos jaunimo tarnybos reikalavimus. JST – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje (statusą galite pasitikrinti priimančių organizacijų duomenų bazėje), kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 35 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.